Mariusz Majewski

Mariusz Majewski to nagradzany fotograf z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie fotografii ślubnej i portretowej. Stworzył unikalny styl, w którym dba o każdy szczegół. Łączy fotografię pozowaną z klasycznym reportażem i dodaje do tego artystyczny akcent. Opracował niezawodny plan działania, który pozwala mu opowiadać niesamowite historie, a także tworzyć piękne i ponadczasowe zdjęcia.

 

Związany ze stowarzyszeniem WPPI. Zdobywca pierwszych miejsc oraz wielu dodatkowych wyróżnień. Autor zdjęcia opublikowanego w kalendarzu prestiżowego konkursu Nikon Photo Contest.

Prelegent oraz Instruktor warsztatów fotograficznych.

 

Mówi, że to właśnie dzięki fotografii został mężem pięknej żony i ojcem dwóch cudownych synów. Wspólnie mieszkają i tworzą we Wrocławiu – mieście spotkań oraz stu mostów. Oboje kochają to miasto – tu jest ich dom, ale w poszukiwaniu fotograficznych wyzwań podróżują po całym świecie i realizują fotograficzne marzenia swoich klientów.

 

Początek

Urodzony w 1985 roku, Mariusz od zawsze chciał tworzyć – napisać powieść, opowiadać historie, w jakiś sposób wyrażać siebie. Prawdziwa fascynacja światem obrazu rozpoczęła od grafiki, rysunku i malarstwa – te dziedziny miały się stać jego profesją, jednak to fotografia okazała się jego drogą do szczęścia i spełnienia zawodowego. Chęć własnego rozwoju, warsztaty oraz lekcje od największych nazwisk w tej branży pozwoliły wykreować własny, wyjątkowy sposób widzenia świata.

 

Obecnie

W 2009 roku rozpoczął działalność ślubną pod własnym nazwiskiem, tworząc ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów. Obecne lata to kolejne wyzwania – stworzenie kompleksowego systemu edukacji, warsztatów i szkoleń dla młodych adeptów fotografii.